Serwis DRUKAREK

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasza oferta:

Kompleksowe usługi serwisowania drukarek

Zapewniamy naszym klientom fachowy serwis drukarek – w przypadku, w którym potrzebna jest natychmiastowa pomoc, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Oferujemy kompleksową diagnozę, naprawę oraz wymianę niezbędnych części mechanizmów w drukarkach i kopiarkach. Wyróżniamy się rzetelnością i terminowością. Zapewniamy także szybki i kompleksowy serwis kserokopiarek. Zajmują się nim specjaliści doświadczeni w pracy na urządzeniach znanych marek.

Nasi technicy to osoby wykwalifikowane oraz dysponujące zaawansowaną wiedzą i umiejętnościami, mające za sobą liczne szkolenia serwisowe w zakresie obsługi urządzeń biurowych marek Sharp, Konica Minolta, Ricoh, Canon, Lexmark, Panasonic, HP. Jako autoryzowany dealer Sharp oraz partner firmy Canon zapewniamy, że serwis drukarek jest prowadzony przez nas z wykorzystaniem oryginalnych i wysokiej jakości części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Szybki i skuteczny serwis sprzętu biurowego

Oferujemy cały wachlarz usług związanych z profesjonalnym i kompleksowym serwisowaniem urządzeń biurowych – zarówno mniejszych, jak i większych. Jeśli obiektem poszukiwań jest serwis drukarek, to warto powierzyć sprawę właśnie naszym technikom. Kontakt z nami nawiązać można poprzez stronę internetową lub drogą telefoniczną. Naszą specjalnością jest również serwis kserokopiarek z dojazdem do biura Klienta. Cenimy bowiem jego cenny czas.

Prowadzimy serwis drukarek różnych typów, w tym w szczególności drukarek atramentowych, laserowych oraz igłowych zarówno nowszych, jak i starszych modeli. Nasza oferta obejmuje w tym obszarze między innymi przeglądy okresowe urządzeń biurowych, regularne prace konserwacyjne oraz te na życzenie klientów, również wykonujemy naprawy w przypadku, w którym urządzenia nie działają prawidłowo. Prowadzimy serwis drukarek w ramach gwarancji producenta oraz serwis pogwarancyjny, aby urządzenie mogło przez cały czas działać sprawnie. Dostarczamy także bezpłatnie dopasowane materiały eksploatacyjne przeznaczone do kopiarek, drukarek i faksów.

Gwarantujemy skuteczne i błyskawiczne naprawy – nasi technicy pomogą nawet wtedy, gdy problem jest bardziej skomplikowany. Serwis wykonujemy głównie na miejscu u klienta jeszcze tego samego dnia, dlatego po naszych naprawach urządzenia mogą szybko być znów włączone do pracy. Jednocześnie zapewniamy atrakcyjne ceny na serwis. Proponujemy naszym klientom korzystne umowy serwisowe, dzięki którym można uzyskać pełne wsparcie dla zaplecza biurowego – drukarek, kopiarek i innych sprzętów.

Jeżeli niezbędny jest serwis drukarek w obszarze miasta Kielce i w województwie, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – pomożemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami